Veselības procedūras 4h garumā (no 2 līdz 4 peronām)

Veselības procedūras nelielām cilvēku grupām no 2 līdz 4 cilvēkiem, 4 stundu garumā. Piedāvājumā ietilpst 1.5 stundu ilga saīsinātā Latvijas pirts procedūra ar aroma terapiju. Pirtī tiek izmantoti dziednieciskie Žadeīta pusdārgakmeņi, kā arī dažādas ārstnieciskās pirts slotas pērienam. Samuraju pēriens (vibrācijas masāža).

Pēc pirtēšanās piedāvājam pīlinga procedūras, masāžas un ķermeņa maskas ar dabīgiem vitamīniem un minerāliem bagātiem Latvijas produktiem (Medus, jūras aļģes u. c.). Vēlamies atzīmēt vienīgo, Rīgā unikālo, dzīvā alus drabiņu un rauga procedūru. Piedāvājam iespēju izbaudīt, Latvijā vienīgo, ūdenī iegremdēto Japāņu pirti ”Ofuro”.

Atpūtas laikā tiek piedāvāta Latvijas specializētā pirts tēja ar medu un dažādi citi gardumi. Garantējam nebijušas, neaizmirstamas izjūtas, možu garu, veselību un jaunus iespaidus Latvijā vienīgajā veselības kompleksā, kas atrodas uz ūdens.

Katram viesim uz procedūru laiku tiek izsniegts halāts, dvielis, palags, čības, pirts paliknis un cepure.

Strādājam tikai ar Latvijā ražotiem ekoloģiski tīriem un pārbaudītiem produktiem. Katrs klients saņem individuālu pieeju visu procedūru garumā.